دوره آموزشی فنون مذاکره و متقاعدسازی – ویژه مدیران و کارشناسان ارشد

مذاکره و رسیدن به توافقات در دنیای امروز به یک ضرورت و نیاز جدی تبدیل شده است. با توجه به گوناگونی فرهنگی و پیش فرض های انسان امروز، نیاز ما به گفتگوی صحیح و انتقال صحیح نظراتمان به دیگران تبدیل به یکی از چالش های اساسی ما شده است.

در این دوره آموزشی خواهیم آموخت که مذاکره و متقاعد سازی دیگران درخصوص نظراتمان علاوه بر هنر، نیازمند دانش کافی و تسلط ما بر فنون و استراتژی مذاکره است.

همچنین در این دوره آموزشی خواهیم آموخت که شناخت و ارزیابی طرف مقابل ما در مذاکره و گفتگو در تعیین سرنوشت مذاکره و اتخاذ استراتژی مناسب برای مذاکره بسیار مهم و تاثیرگذار است. لذا به بررسی زبان بدن و تحلیل روش مذاکره طرفین مذاکره خواهیم پرداخت و از سوی دیگر یکی از مباحث مهم در مذاکره که همان دروغ و فریب در مذاکره است را بررسی خواهیم نمود. مبانی دروغ پردازی، دلایل دروغگویی، شناخت دروغگو و رفتار صحیح در مواجهه با دروغ و فریب نیز بخشی دیگر از مطالب مورد بحث در این دوره آموزشی خواهد بود.

عناوین و سرفصل های دوره ها:دوره آموزشی فنون مذاکره و متقاعدسازی

روش ها و تکنیک های مذاکره
خطاهای رایج در مذاکرات
ترفندهای مذاکره
زبان بدن مذاکره کننده
روانشناسی دروغ و فریب
شناسایی نشانه های دروغگویی

 

این دوره آموزشی با همکاری اساتید مجرب و موسسات آموزشی مورد تائید برگزار می گردد و گواهینامه معتبر این دوره پس از برگزاری و ارزیابی، به شرکت کنندگان اعطاء خواهد شد.

مدت زمان برگزاری دوره: یکروزه

تعداد شرکت کنندگان در هر دوره حداکثر ۱۲ نفر بوده و ظرفیت دوره ها محدود است. لذا خواهشمند است جهت ثبت نام و بررسی زمان برگزاری دوره ها با شماره ۰۲۱۸۸۸۹۲۳۵۰ و یا شماره پشتیبانی ۰۹۳۵۵۸۵۶۵۶۵ تماس حاصل فرمایید.

دوره های آموزشی مرتبط