تبلیغات

تبلیغات در نشریه آزمایشگاه برتر

این ماهنامه اختصاصی با تلاش بر ایجاد فضای علمی و تخصصی به عنوان رسانه ای جهت آشناسازی هرچه بیشتر کارشناسان و صاحب نظران آزمایشگاهی با توانمندی ها، تجارب، محصولات، خدمات و امکانات شرکت ها و سازمان های محترم فعال در این زمینه فعالیت می نماید. در همین راستا و در صورت نیاز به معرفی محصولات، خدمات و فعالیت های خود، می توانید از این بستر اطلاع رسانی استفاده نمایید.

شایان ذکر است چاپ مقالات علمی ارسالی به نام نویسنده / نویسندگان و با اشاره به نام آن شرکت یا سازمان محترم در صورتیکه در متن آنها به برند خاصی اشاره نشود و یا در طراحی صفحه از عکس دستگاه و یا متعلقات مارک تجاری خاصی استفاده نشود بصورت رایگان می باشد. در صورت تمایل به اشاره به نام برند و یا استفاده از عکس دستگاهی خاص، این نوع مقالات به عنوان رپرتاژ آگهی محسوب شده و هزینه ای برای چاپ آن در نظر گرفته می شود.

محل توزیع نسخه های چاپی: ادارات و آزمایشگاه های: آب و فاضلاب، استاندارد، غذا و دارو، محیط زیست، جهاد کشاورزی، دامپزشکی آزمایشگاه های صنایع: نفت، گاز و پتروشیمی، داروسازی، صنایع معدنی، صنایع رنگ و رزین، صنایع غذایی و بسته بندی، آرایشی و بهداشتی، آزمایشگاه های خصوصی همکار، معتمد و آکرودیته، اساتید دانشگاه های سراسر کشور، شرکت های تامین کننده تجهیزات آزمایشگاهی، شرکت های مهندسی مشاور مرتبط

گستره توزیع: سراسر کشور

نوع چاپ: تمام رنگی، گلاسه

تبلیغات چاپی:

تبلیغات چاپی نشریه در صفحات داخلی، داخل و پشت جلد امکان پذیر بوده و برای اطلاع از هزینه ها و طرح های تخفیف می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۸۹۲۳۵۰ نشریه، شماره پشتیبانی ۰۹۳۸۴۰۸۴۷۹۴ و یا سایر راه های ارتباطی با نشریه در بخش تماس با ما هماهنگی فرمایید.

تبلیغات در وبسایت و کانال تلگرامی:

هزینه تبلیغات در وبسایت نشریه مطابق با جدول زیر است:

ردیف

شرح

هزینه سه ماهه (تومان) هزینه شش ماهه (تومان)
۱ بنر بالای سایت (در کل صفحات) ۱۰۰,۰۰۰ ۵۰۰,۰۰۰
۲ بنر سمت راست (مطالب و مقالات) ۸۰,۰۰۰ ۱۴۵,۰۰۰
۳ بنر پایین مقالات (تمامی مطالب و مقالات) ۷۰,۰۰۰ ۱۲۰,۰۰۰
۴ بنر سمت راست (صفحه اصلی) ۶۰,۰۰۰ ۱۱۰,۰۰۰
۵ بنر بین مطالب (صفحه اصلی) ۶۰,۰۰۰ ۱۱۰,۰۰۰

در صورت تمایل تبلیغات شما می تواند به هر صفحه دلخواه در وبسایت شما یا هر آدرس اینترنتی مورد نظر شما لینک شود.

تبلیغات در کانال تلگرامی:

شرح

هزینه یک بار ارسال (تومان) هزینه سه بار ارسال (تومان)
پست حاوی متن، عکس و یا فیلم ۲۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰

آدرس کانال تلگرامی نشریه:  https://t.me/azmayeshgahebartar